Rýchly kontakt

Kozmetický salón IMPRESSION

 

Eva Mierková
Sienkiewiczova 2
811 09 Bratislava

Mobil: 0904 402 728
E-mail:
mierkova@gmail.com

 

 

Pre časovú náročnosť jednotlivých ošetrení prosím sa objednať telefonicky

 

Akcie

 

Vernostné zľavy  20 %
Viac sekci AKCIE

 

Odhalte to najlepšie z prírody
BEAUTY GARDEN

Možnosť zakúpenia darčekových poukážok


 

Novinky na email

Ako ste spokojní so službami salónu?Jedným zo základných faktorov vzniku chorôb je deficit vitamínov, minerálov, aminokyselín a ďalších mikro a makroelementov. Ľudský organizmus denne potrebuje 13 vitamínov a 60 minerálov. Nám každodenne chýba 60 až 80 %  všetkých komponentov, nevyhnutných pre jeho normálnu prácu.

 

Ľudský organizmus môže i sám produkovať niektoré vitamíny, no nemôže vyprodukovať ani jeden minerál. Dokonca ani najvyššie množstvo vitamínov nemôže zlepšiť naše zdravie bez doplnenia mikro a makroelementov do organizmu..

 

Mnohí ľudia sa pokúšajú vyliečiť svoje choroby pomocou liekov, ktoré keď zohrajú svoju rolu, napádajú pečeň a zabíjajú najmenšie cievy. Aj fyziológovia dnes hovoria o tom, že problém už nespočíva v zavedení liekov do organizmu, ale v tom, ako ich z neho dostať.

 

Existuje veľké množstvo metodík ozdravenia organizmu. Ja ponúkam  tri základné princípy zdravia podľa východnej medicíny: vyčistenie organizmu, jeho ochrana s biologicky aktívnymi doplnkami  a kvalitné stravovanie.

 

V prípade záujmu kliknite na prezentáciu


forma prezentácie v pps : TU.
forma prezentácie v pdf: TU
forma prezentácie v swf: TU

 


Biologické hodiny

 

 

 

1.00 - 3.00
Aktivuje sa pečeň. V tej dobe nastáva útlm (najnižšie okysličenie mozgu), preto je treba zvýšiť pozornosť, napríklad pri cestovaní. V túto dobu sa budia žlčníkári, pretože pečeň a žlčník sú párové orgány. Nedoporučuje sa piť alkohol, fajčiť, jesť tuky a piť kávu.

 

3.00 – 5.00
V činnosti sú pľúca, preto sa v túto dobu budia fajčiari, astmatici, chorí na priedušky, s nádchou a so zápalom dýchacích ciest. V tejto dobe človek pociťuje najväčší strach a úzkosť. Každá maličkosť dostáva obrovské rozmery, budíme sa a akákoľvek denná povinnosť, ktorú zvládame, má podobu neprekonateľnej prekážky.

 

5.00 – 7.00
V najväčšej činnosti je hrubé črevo. Doporučujeme navyknúť si v túto dobu na vyprázdňovanie, vyhýbať sa stresu a zhonu. Prebúdzať sa je treba postupne, lebo chorí ľudia sa práve v túto dobu cítia veľmi zle. Je vhodné piť veľa čaju.

 

7.00 – 9.00
Do činnosti sa dostáva žalúdok. Veľmi dôležité je v túto dobu konzumovať vitamíny. Telo potrebuje byť v teple, preto nie je vhodná studená sprcha alebo kúpeľ.

 

9.00 – 11.00
V činnosti je slinivka brušná a slezina, nedoporučuje sa požívať alkohol!!! Vhodné je ovocie, med (je to jediná denná doba, kedy je telo schopné stráviť sladkosti). Vyhýbať by sme sa mali veľkej fyzickej činnosti, avšak môžeme podávať vysoké duševné výkony. Okolo 11. hodiny nastáva dopoludňajší výkonnostný vrchol.

 

11.00 – 13.00
Doba aktívnej činnosti srdca. Nie je dobré ho zaťažovať veľkým množstvom potravy. Nastáva mierny útlm, pozor na úrazy!!! Vhodná je prechádzka alebo krátky spánok.

 

13.00 – 15.00
V najväčšej činnosti je tenké črevo. V tejto dobe sa znižuje citlivosť zubov (vhodná doba k návšteve zubára). Začína sa zvyšovať fyzická aktivita.

 

15.00 – 17.00
Najviac pracuje močový mechúr. Dobré je piť bylinkové čaje, športovať. Tráviaci systém je schopný prijímať výdatné jedlo, aktivita stúpa a dosahuje druhý výkonnostný stupeň.

 

17.00 – 19.00
V činnosti sú ľadviny. Veľmi potrebné je vyhýbať sa všetkému čo im škodí – tukom, cukru, soli, limonádam, chemikáliam, káve, alkoholu, chladu, stresu.

 

19.00 – 21.00
Do činnosti sa dostáva obal srdca, krv. V tejto dobe človek veľmi dobre vníma. Je to čas vhodný na počúvanie hudby a divadelných hier, ale takisto najúčinnejší pre pôsobenie antibiotík, alebo pre aplikáciu krému na bolestivé miesta.

 

21.00 – 23.00
Telo sa pripravuje na spánok, preto by sme nemali robiť nič pre jeho aktivitu. Nefajčíme a vynechávame jedlo.

 

23.00 – 1.00
Začína pracovať žlčník. Tí, ktorí majú s týmto orgánom problémy, sa obvykle v túto dobu budia alebo nemôžu zaspať.

 

5. typov ako najlepšie načasovať telo:

1. Vstaňte tak, aby ste mali dosť času na pokojné raňajky a hrnček bylinkového čaju.

2. Zabudnite na rannú sprchu, radšej sa nadopujte ovocím a zeleninou.

3. Doobeda sa vyhnite veľkej fyzickej aktivite, lepšie je zapojiť mozog, ten funguje na maximum.

4. K lekárom sa radej objednávajte až  na popoludnie. Ľahšie si poradíte s bolesťou.

5. Po siedmej hodine večer ste veľmi vnímaví. Keď si dáte v túto dobu liek proti bolesti, rýchlejšie sa jej zbavíte.

Copyright Salon IMPRESSION © 2009