Rýchly kontakt

Kozmetický salón IMPRESSION

 

Eva Mierková
Sienkiewiczova 2
811 09 Bratislava

Mobil: 0904 402 728
E-mail:
mierkova@gmail.com

 

 

Pre časovú náročnosť jednotlivých ošetrení prosím sa objednať telefonicky

 

Akcie

 

Vernostné zľavy  20 %
Viac sekci AKCIE

 

Odhalte to najlepšie z prírody
BEAUTY GARDEN

Možnosť zakúpenia darčekových poukážok


 

Novinky na email

Ako ste spokojní so službami salónu? 

Medicinálna pedikúra

 

Při medicionálnej, alebo tzv. suchej metode pedikúry sa používa vysokootáčkový mikromotor s nástavcami rotačných fréz s odsávaním. Pomáha tam, kde nemôže pomôcť klasická pedikúra alebo tam, kde klasická pedikúra spôsobí klientovi bolesť. Základný rozdiel v ošetrení nôh pomocou medicinálnej pedikúry v porovnaní s klasickou je ten, že na začiatku ošetrenia sa neaplikuje kúpeľ nôh, maximálne len krátke umytie a peeling. Pri prístrojovom ošetrení by dlhodobo namáčaná koža bola prekážkou pri brúsení. Umožňuje to ošetrenie aj tzv. diabetickej nohy.

 

Táto prístrojová pedikúra je maximálne šetrná. Obrusovanie kože je prirodzený fyziologický spôsob odstraňovania zrohovatelej kože. Pravidelné brúsenie kože spomaľuje nadmerný rast kože a vytváranie otlakov. Takisto ošetrenie nechtov touto metódou je šetrnejšie a pri riešení zarastajúcich nechtov prakticky nenahraditeľné.

 Ďalšou výhodou je ošetrovanie zhrubnutých nechtov ako následok napr. mykotického ochorenia. Pomocou vysokootáčkových fréz je možné pomerne ľahko nechtovú platničku upraviť.

 

Treba ešte dodať, že pedikúra nedokáže pomôcť, ak sa ošetrenie pravidelne neopakuje. Ideálne je pokračovať v pravidelných odstupoch 4 až 5 týždňov a starať sa o nohy aj doma.

Copyright Salon IMPRESSION © 2009